Mierzeń 13, 32-415 Raciechowice
Pon-Pt: 07:00 - 18:00 / Sob: 07:00 - 12:00

Usługi Ogrodnicze

ZAKŁADANIE OGRODÓW:

Nasza firma w kompleksowy sposób zajmuje się zakładaniem ogrodów. Nasze prace przy wykonaniu ogrodu obejmują przygotowanie gleby i oczyszczenie jej, następnie równanie i modelowanie powierzhni ziemi. Po wyrównaniu konieczna jest poprawa jakości rodzimej gleby. Na tak przygotowanym terenie nanosimy ziemię urodzajną i dopiero potem jako ostatni etap tworzymy trawnik i nasadzamy rośliny.

 

PIELĘGNACJA OGRODÓW:

Aby ogród był piękny, należy włożyć wiele pracy w jego pielęgnację. Nasza firma ułatwi Państwu całoroczną opiekę nad ogrodem. Do najważniejszych prac pielęgnacyjnych należą: koszenie i wertykulacja trawnika, zwalczanie chwastów oraz przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów. W ramach pielęgnacji ogrodu zajmujemy się także grabieniem liści i pieleniem rabat.

 

WIOSENNE I JESIENNE PORZĄDKOWANIE OGRODÓW:

Wiosenne porządki to nie tylko sprzątanie otoczenia domu ze śmieci. W ogrodzie należy wykonać kilka zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że rośliny będą lepiej rosły i kwitły w ciągu roku. Do wiosennych porządków należą między innymi: porządkowanie trawników i rabat, przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów, sadzenie kwiatów i drzew.

Jesienne porządki to nic innego jak przygotowanie ogrodu do zimy. Do jesiennych prac w ogrodzie należy przede wszystkim usunięcie liści i gałęzi zalegających na trawnikach i rabatach. Jest to także czas ostatniego koszenia trawy, przesadzania roślin i zabezpieczenia roślin przed mrozem.

 

INNE PRACE W OGRODZIE:

Poza zakładaniem ogrodów i ich pielęgnacją zajmujemy się także:

realizacją projektów ogrodniczych,
przycinaniem drzew, krzewów i żywopłotów,
porządkowaniem działek pod budowę,
koszeniem jednorocznym łąk,
pracami związanymi z architekturą ogrodniczą

Usługi Leśne

WYCINANIE DRZEW:

Niezależnie od terenu czy to jest ogród park czy las wycinka drzew wymaga profesjonalnego podejścia . Prace przy wycince drzew muszą być wykonane fachowo dlatego nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie dzięki którym mogą prowadzić bezpieczną wycinkę. Dlatego przy wyborze naszej firmy mają państwo pewność rzetelnie wykonanej pracy.

Usługi: przycinanie drzew, cięcie drzew, ścinanie drzew,

 

ZRYWKA DREWNA:

Oferujemy państwu zrywkę drewna tartacznego jak i stosowego. Dysponujemy odpowiednim sprzętem dzięki czemu zrywka prowadzona jest sprawnie i fachowo oraz bezpiecznie

 

ODŚNIEŻANIE POSESJI:

Mają państwo dość zaskoczenia śniegu o poranku leżącego na posesji,przez co spóźniają się państwo do pracy? Mamy dla państwo super ofertę odśnieżania przez cały sezon lub jednorazowe. W ramach odśnieżania przez cały sezon zapewniamy państwu odśnieżanie posesji podjazdów czy też chodników przez cały okres zimowy. bez państwa zawracania sobie tym głowy. Będą mogli państwo spokojnie wyruszać do pracy i swoich obowiązków. W ramach usługi jednorazowej gdy wystąpi potrzeba szybko jesteśmy w stanie przyjechać i odśnieżyć państwu posesję.

 

ODŚNIEŻANIE NA WYSOKOŚCIACH:

Oferujemy państwu odśnieżanie na wysokościach nasza usługa zawiera odśnieżanie dachów płaskich i spadzistych. Nasze prace na wysokości odznacza fachowość i odpowiednie kwalifikacje pracowników. Usługę odśnieżania dachów realizujemy na terenie małopolski.

 

HODOWLA LASÓW:

Zajmujemy się hodowla lasu od podstaw. Realizujemy sadzenia koszenia oraz w następnych fazach czyszczenia wczesne i późne. Pamiętajmy by las piękny i rósł to trzeba o niego zadbać.

 

WYCINKA DRZEW TRUDNYCH:

Posiadają państwo drzewo trudne do wycinki ze względu na brak miejsca obalenia? Dla nas to żaden problem wytniemy drzewo metodą alpinistyczną . Możliwość posprzątania wyciętego drewna. (usuwanie, wycinka, ścinka, wycinanie drzew metodą alpinistyczną)

 

OBCINANIE DRZEW TRUDNYCH:

Prace pielęgnacyjne na koronach drzew wymagają odpowiedniej kwalifikacji i doświadczenia. Dzięki stosowaniu metody alpinistycznej jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. (obcinanie drzew metodą alpinistyczną)

img_divider

Ponadto oferujemy również

  pielęgnację terenów zielonych
  koszenia i pielęgnacje terenów zielonych
  inne prace leśne