Mierzeń 63B, 32-415 Raciechowice
Pon-Pt: 07:00 - 20:00 / Sob: 07:00 - 12:00

Usługi Ogrodnicze

ZAKŁADANIE OGRODÓW:

Nasza firma w kompleksowy sposób zajmuje się zakładaniem ogrodów. Nasze prace przy wykonaniu ogrodu obejmują przygotowanie gleby i oczyszczenie jej, następnie równanie i modelowanie powierzhni ziemi. Po wyrównaniu konieczna jest poprawa jakości rodzimej gleby. Na tak przygotowanym terenie nanosimy ziemię urodzajną i dopiero potem jako ostatni etap tworzymy trawnik i nasadzamy rośliny.

PIELĘGNACJA OGRODÓW:

Aby ogród był piękny, należy włożyć wiele pracy w jego pielęgnację. Nasza firma ułatwi Państwu całoroczną opiekę nad ogrodem. Do najważniejszych prac pielęgnacyjnych należą: koszenie i wertykulacja trawnika, zwalczanie chwastów oraz przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów. W ramach pielęgnacji ogrodu zajmujemy się także grabieniem liści i pieleniem rabat.

WIOSENNE I JESIENNE PORZĄDKOWANIE OGRODÓW:

Wiosenne porządki to nie tylko sprzątanie otoczenia domu ze śmieci. W ogrodzie należy wykonać kilka zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że rośliny będą lepiej rosły i kwitły w ciągu roku. Do wiosennych porządków należą między innymi: porządkowanie trawników i rabat, przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów, sadzenie kwiatów i drzew.

Jesienne porządki to nic innego jak przygotowanie ogrodu do zimy. Do jesiennych prac w ogrodzie należy przede wszystkim usunięcie liści i gałęzi zalegających na trawnikach i rabatach. Jest to także czas ostatniego koszenia trawy, przesadzania roślin i zabezpieczenia roślin przed mrozem.

PORZĄDKOWANIE TERENÓW ZIELONYCH:

Tekst

KOSZENIE NIEUŻYTKÓW, LĄK:

Tekst

CZYSZCZENIE DZIAŁEK:

Tekst

PRZYGOTOWANIE DZIAŁEK POD INWESTYCJE:

Tekst

FREZOWANIE PNI:

Tekst

PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH:

Tekst

INNE PRACE W OGRODZIE:

 

Poza zakładaniem ogrodów i ich pielęgnacją zajmujemy się także:

realizacją projektów ogrodniczych,
przycinaniem drzew, krzewów i żywopłotów,
pracami związanymi z architekturą ogrodniczą

Ponadto oferujemy również

  pielęgnację terenów zielonych
  koszenia i pielęgnacje terenów zielonych
  inne prace leśne